Neden Turkey Hair Academy ?

Turkey Hair Academy, 10 yılı aşkın tecrübesi ile ,farklı ülkelerden gelen hastalar için Türkiye’de garantili Saç Ekimi sonuçları olan , yalnızca saç ekimi ve saç dökülmesi tedavisi için kurulmuş özel bir  kliniktir.

Turkey Hair Academy ekibi, 10 yılı aşkın süredir saç ekimi, tedavisi ve saç dökülmesinin engellenebilmesi alanında çalışmaktadır.

Sadece bu alanda hizmet vermek, klinikteki kapsamlı deneyimin ana kaynağıdır.

Türkiye Hair Academy ekibimizin ilgi alanı kök hücre tedavisi, ekimi ve saç restorasyonudur.

Bu durum ,Turkey Hair Academy Ekibini alanındaki en iyi yöntemleri incelemeye ve kullanmaya yönlendirdi. Saç restorasyonu medikal organizasyonları ve katıldıkları ulusal ve uluslararası  kongreler , THA ekibine  saç ekiminde mükemmel bir bakış açısı kazandırdı ve böylece hasta bakımlarının , operasyon sonuçlarının kalitesini artırdı.

Ekibimizin 10 yıllık tecrübesi ile ,uzun yıllardır  FUE ve DHI kullanarak saç ekiminde olağanüstü sonuçlar elde ediyoruz. Bu nedenle THA , yoğun olarak  uluslararası müşteriler tarafından tercih edilmektedir .

Kliniğimiz İstanbul’un merkezindedir. Ameliyatlar A-Plus standartlarına ve JCI International Sertifikasına sahip hastanede yapılmaktadır.

FİYAT SOR
Hemen Arayın: +90 533 051 42 11
X